Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - До уваги адвокатів м. Києва!

До уваги адвокатів м. Києва!

Регіональне адвокатське самоврядування 22:34 Пт 20.04.18 2314 Переглядів Версія для друку

У публікації на сайті Киев Власть за 20 квітня 2018 року http://kievvlast.com.ua/news/kievskij-apellyatsionnyj-sud-opredelilsya-s-polnomochnym-organom-stolichnogo-advokatskogo-samoupravleniya наводиться інформація про рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 11 квітня 2018 року у справі за позовом адвоката  до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва (вул. Білоруська, 30). Водночас, тлумачення цього рішення у статті викладено неповно і однобічно.

Зокрема, не відповідає дійсності висновок, який робить автор на початку статті про те, що «Постановлением Киевского апелляционного административного суда от 20 апреля единственным полномочным органом адвокатского самоуправления в столице признана Квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры города Киева».

У судовому рішенні апеляційної інстанції вказано чітко, що суд не наділений повноваженнями встановлювати легітимність чи протиправність діяльності КДКА. Відтак, таких оцінок і не було надано у цій справі. Отже, апеляційний суд лише надав оцінку обставинам прийняття конкретного дисциплінарного рішення КДКА щодо адвоката-позивача.

 

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування