Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вища школа адвокатури провела два навчальні курси з цивільного права та захисту інтелектуальної власності

Вища школа адвокатури провела два навчальні курси з цивільного права та захисту інтелектуальної власності

Адвокатура 14:23 Вт 17.04.18 692 Переглядів Версія для друку

Двогодинні курси  відбулися 11 та 12 квітня 2018 року.

11 квітня відбувся захід  на тему  "Угода про асоціацію між Україною та ЄС: новели охорони та захисту об’єктів промислової власності" від доктора юридичних наук, начальника відділу сприяння захисту прав Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" та професіонала своєї справи —  Потоцького Миколи Юрійовича.

Під час зустрічі  присутні отримали знання про дискусійні питання застосування окремих положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, як норм прямої дії, а також про аспекти підвищення стандартів.

Інший курс на тему "Нестандартні методики адвокатської майстерності у цивільному процесі"  провела адвокат Ганна Боряк, яка приймала участь у резонансних справах, представляла інтереси у судах відомих політиків та громадських діячів, експерт в галузі цивільного права.  Слухачі отримали знання про нестандартні методики, які можна використовувати у власній практиці.

Такі  курси  є зручними для відвідування, оскільки вони проходять у вечірній час. Відвідати такий захід можна завершивши  свої основні справи протягом дня.

Нагадаємо, що найближчі двогодинні навчальні курси відбудуться 18 квітня  на  тему:  "Момент виникнення небезпеки для руху та інші чинники при призначенні автотехнічних експертиз",  а  23 квітня темою зустрічі буде  "Нещасні випадки на виробництві та призначення експертизи з безпеки життєдіяльності та охорони праці".  Лектором виступить адвокат з практичним досвідом судово-експертної діяльності в галузях судових автотехнічних експертиз та з експертизи безпеки життєдіяльності Федчишин Анатолій Савелійович.

26 квітня також відбудеться двогодинний семінар на тему: "Урахування практики ЕСПЛ щодо застосування статті 5 Конвенції з прав людини в адвокатській діяльності. " Своїми знаннями з даної теми поділиться  перший проректор Вищої школи адвокатури НААУ, Голова ВКДКА, адвокат, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент, магістр держслужби та Експерт в галузі ЄСПЛ., президент Спілки адвокатів України Дроздов Олександр Михайлович.

2-х годинні курси розраховані на слухачів, які бажають розширити свої теоретичні та практичні знання з даної тематики, а також надають можливість отримати кваліфікаційні бали.

Більш детальна інформація доступна на сторінці Вищої школи адвокатури тут

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування