Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає адвокатів, обраних до Науково-консультативної ради Верховного суду

НААУ вітає адвокатів, обраних до Науково-консультативної ради Верховного суду

Адвокатура 11:10 Пт 13.04.18 1098 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України вітає адвокатів, яких обрано до складу Науково-консультативної ради нового Верховного суду. У Раду увійшли провідні адвокати-науковці, практики-лідери ринку.

Серед членів Науково-консультативної ради – обрані з’їздом адвокатів голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Олександр Дроздов та член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич.

Впевнені, що Ваш досвід роботи, професіоналізм, наполегливість, сумлінність та відданість справі сприятимуть розбудові справедливого судочинства.

Переконані, що Ваше призначення на цю посаду стане важливим кроком у зміцненні законності, неухильному дотриманні та захисті прав та свобод людини.

Бажаємо вам нових звершень у професійній діяльності, успішного вирішення всіх складних і відповідальних завдань, які постають перед вами у повсякденній роботі .

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування