Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Круглий стіл на тему "Актуальні тенденції в розвитку українського медичного права" відбудеться у Харкові 19 квітня (Реєстрація завершена)

Круглий стіл на тему "Актуальні тенденції в розвитку українського медичного права" відбудеться у Харкові 19 квітня (Реєстрація завершена)

Анонси 15:52 Вт 10.04.18 1059 Переглядів Версія для друку

19 квітня 2018 року Національною асоціацією адвокатів України проводиться круглий стіл на тему: "Актуальні тенденції в розвитку українського медичного права".

Даний круглий стіл буде спрямований на обговорення актуальних напрямів та проблем розвитку сучасного медичного права в Україні, медичної реформи та пов’язаних із цим автономізації медичних установ, фінансуванням, договірній сфері у галузі медицині, захисту прав докторів та пацієнтів, практичним аспектам кримінальних проваджень у сфері медицини, освітлює питання міжнародного-правового захисту права на цілісність особи (біоетики) за курсом програми HELP, сурогатного материнства.

До участі у заході запрошуються адвокати, юристи, науковці.

Кількість учасників: 50 осіб.

Час проведення: з 10.00 до 13.00 год. (реєстрація учасників з 09.30 год.).

Адреса проведення: м.Харків, вул. Пушкінська, 77 (зал 6).

Захід акредитовано Національною асоціацією адвокатів України. Присутнім адвокатам будуть видані сертифікати про підвищення кваліфікації.

Увага! Реєстрація завершена.

Програма круглого столу

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування