Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Делегація НААУ презентувала досвід розвитку адвокатури у Німеччині

Делегація НААУ презентувала досвід розвитку адвокатури у Німеччині

Адвокатура 12:31 Вт 10.04.18 761 Переглядів Версія для друку

5 квітня Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та голова Комітету з міжнародних зв'язків Іван Гречківський взяли участь у зустрічі лідерів адвокатур Німеччини, Росії, Білорусі та Україні в Берліні.

Захід організувала Федеральна палата адвокатів Німеччини (BRAK) для обговорення актуальних питань організації адвокатської діяльності та правового регулювання інституту адвокатури. До порядку денного конференції були включені такі питання, як організаційно-правові форми здійснення адвокатської діяльності; оподаткування адвокатської діяльності; адвокатська монополія та її обсяг; відносини адвокатури з органами влади та кібербезпека, кіберправо та кіберадвокатура. Віце-президент BRAK Ульріх Вессельс розповів про форми адвокатської діяльності, за якими працюють адвокати в Німеччині.

Представники НААУ розповіли про особливості регулювання організаційних форм здійснення адвокатської діяльності відповідно до чинного профільного закону, пояснити проблематику оподаткування адвокатської діяльності. Окрім того, під час дискусії йшлося про інноваційні підходи у регулюванні адвокатської професії. У цьому контексті Валентин Гвоздій представив оновлений функціонал Єдиного реєстру адвокатів України. Концепцію складання кваліфікаційних іспитів, затверджену РАУ 30 березня цього року, представив Іван Гречківський. Концепція передбачає запровадження автоматизованої системи онлайн-тестів та практичних завдань. У цьому блоці питань також йшлося про запровадження електронного суду, яке здійснюється в Україні в рамках судової реформи.

Під час конференції були обговорені питання відносин адвокатури з державними органами.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування