Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Україна потребує цілісного механізму виконання рішень судів ЄСПЛ (інфографіка)

Україна потребує цілісного механізму виконання рішень судів ЄСПЛ (інфографіка)

Cудова практика 16:57 Ср 28.03.18 1078 Переглядів Версія для друку

Україна потребує напрацювання законотворчого та правозастосовчого механізму напрацювання виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Про йшлося під час круглого столу «Виконання рішень ЄСПЛ у справах «Іванов проти України» та «Бурмич проти України», який відбувся у Верховній Раді 27 березня.

У ході заходу учасники обговорили такі питання:

- виконання рішень національних судів як необхідний елемент доступу до справедливого правосуддя;

- окремі питання невиконання рішень національних судів в Україні;

- перспективи вдосконалення механізмів виконання рішень судів в Україні;

- досвід держав-членів Ради Європи щодо забезпечення повного та своєчасного виконання рішень національних судів, ухвалених проти держави.

Участь у заході взяли, зокрема, Генеральний директор з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістос Джакомопулос, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, Уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина, Голова підкомітету з питань виконання рішень ЄСПЛ Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Руслан Сидорович, Директор Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Женев’єв Майєр, начальник відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Павло Пушкар.

Організатори круглого столу - підкомітет з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Міністерство юстиції України та проект Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини»

Учасники заходу презентували аналітику стосовно проблемних питань заборгованості держави за рішеннями судів та звіт Лабораторії законодавчих ініціатив про стан виконання Україною рішень у справах Іванов проти України» та Бурмич проти України.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування