Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 3 та 4 березня відбувся семінар ВША на тему «Актуальні питання застосування практики ЄСПЛ в адвокатській діяльності»

3 та 4 березня відбувся семінар ВША на тему «Актуальні питання застосування практики ЄСПЛ в адвокатській діяльності»

Інфо для ЗМІ 11:49 Ср 07.03.18 2145 Переглядів Версія для друку

Дводенний курс провів перший проректор Вищої школи адвокатури НААУ, Голова ВКДКА, адвокат, член Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, Голова АО КАУ, доцент НЮУ ім. Я. Мудрого, к.ю.н., доцент, магістр держслужби, експерт в галузі ЄСПЛ, президент Спілки адвокатів України – Олександр Дроздов.

За час навчання лектор розповів присутнім про пілотні рішення ЄСПЛ щодо окремих статей Конвенції, було обговорено теми  основних аспектів відшкодування моральної та матеріальної шкоди згідно зі ст. 41 ЄСПЛ, люстрації в практиці ЄСПЛ, застосування тимчасових заходів ЄСПЛ. Також слухачі курсу дізнались про проблеми виконання судових рішень ЄСПЛ та отримали інформацію щодо співробітництва в галузі прав людини у Раді Європи тощо. Уся отримана адвокатами інформація під час дводенного курсу є актуальною та практично спрямованою.

За час навчання учасники  могли  самостійно скласти процесуальні документи, спираючись на практику ЄСПЛ.

Після закінчення семінару адвокати отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування