Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Нещодавно Вища школа адвокатури провела два семінари з судової експертизи

Нещодавно Вища школа адвокатури провела два семінари з судової експертизи

Інфо для ЗМІ 17:18 Пн 12.03.18 2298 Переглядів Версія для друку

Нещодавно Вища школа адвокатури провела два семінари з судової експертизи.

Перший семінар був на тему "Інформаційна безпека. Безпека програмного забезпечення комп'ютерних мереж (мережні атаки) та розслідування кіберзлочинів. Правові приклади і вирішення розслідування інцидентів кібербезпеки, призначення комп’ютерно-технічних, телекомунікаційних експертиз та досліджень" та відбувся 2 та 3 березня 2018 року.

Лектором курсу був Урденко Олександр Георгійович - фахівець у сфері комп’ютерної криміналістики в Україні, унікальний експерт у своїй галузі.

Слухачі семінару дізналися про основні аспекти інформаційної безпеки, про безпеку корпоративних мереж, розслідування кіберзлочинів та багато іншого.

Другий семінар був дуже інформативним, на ньому виступили аж два лектори Вищої школи адвокатури - Біляков Андрій Миколайович та Воробйов Микола Миколайович. Вони провели семінар на тему "Актуальні аспекти сучасної судово-медичної експертизи" 3 березня 2018 року. Лектори розкрили теми судової медичної експертизи та розповіли слухачам про тонкощі проведення, правильність, порядок призначення та практичне значення експертиз.

Всі слухачі залишилися задоволеними, а деякі навіть вже відвідували попередні семінари та бажають продовжити знайомство з семінарами Вищої школи адвокатури.

Вища школа адвокатури щиро запрошує відвідати свої семінари та переконатися у цінності знань, які надають викладачі, на практиці!

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування