Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вища школа адвокатури НААУ провела семінар на тему "Адвокатська техніка у кримінальних справах"

Вища школа адвокатури НААУ провела семінар на тему "Адвокатська техніка у кримінальних справах"

Адвокатура 11:56 Ср 07.03.18 2576 Переглядів Версія для друку

2-3 березня у Києві  відбувся  семінар Вищої школи адвокатури на тему "Адвокатська техніка у кримінальних справах".

Викладачем  курсу виступив  ректор Вищої школи адвокатури НААУ, один із найвидатніших  адвокатів сучасності з багаторічним досвідом  роботи на посаді судді і понад 40-річним досвідом адвокатської практики, член Експертної ради НААУ Зейкан Міклош-Ярослав Павлович.  Він також є експертом  в галузі кримінального, цивільного, адміністративного і господарського права.

В рамках семінару лектор  Міклош-Ярослав  Зейкан  розповів  присутнім  про особливості відносин адвоката з клієнтом, досвід адвокатів минулого, корупцію і зв’язки адвоката тощо. Ярослав Павлович поділився  своїм досвідом участі у судовому процесі, вмінням обрати правильний момент для дії та   особливості визнання доказів недопустимими. Слухачі  мали нагоду дізнатися  практичні аспекти роботи  адвоката на випередження: пошук свідків, їх опитування  та підготовку до майбутніх допитів, а також  отримали інформацію про особливості допиту на досудовому слідстві  і аналіз поведінки особи на допиті  та багато іншого.

Кожен з учасникiв семінару мав можливість задати питання та отримати на них кваліфіковані, професійні відповіді. Велика кількість запитань, що ставилась лектору, свідчить про актуальність даної теми.

Вища школа адвокатури НААУ щиро дякує усім учасникам дводенного  семінару "Адвокатська техніка у кримінальних справах" і запрошує на наступні семінари, розклад за посиланням на сайт ВША

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування