Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет БПД пропонує РАУ розглянути скаргу Генпрокуратури на безоплатних адвокатів в одній з найгучніших кримінальних справ

Комітет БПД пропонує РАУ розглянути скаргу Генпрокуратури на безоплатних адвокатів в одній з найгучніших кримінальних справ

Звернення 10:00 Пн 19.02.18 702 Переглядів Версія для друку

16 лютого відбулося спільне засідання Комітету з питань безоплатної правової допомоги та Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності.

Під час засідання було розглянуто звернення ГПУ щодо неналежної та непрофесійної поведінки адвокатів регіонального центру вторинної безоплатної допомоги у м. Києві, які призначені захисниками в одній з найбільш резонансних кримінальних справ. У цьому ж зверненні ГПУ вказує і на неефективність діяльності директора центру БПД у Києві, зокрема, порушення підстав та порядку призначення безоплатних адвокатів.

Присутні під час засідання адвокати надали пояснення по суті звернення ГПУ, вказавши на відсутність у своїх діях порушень профільного та процесуального законодавства, Правил адвокатської етики. Необґрунтованим назвала звернення ГПУ і  директор регіонального центру вторинної безоплатної допомоги у м. Києві Оксана Василяка.

Комітет вирішив передати це звернення ГПУ на розгляд Ради адвокатів України та запросити на засідання РАУ представників сторін.

Крім того, на засіданні Комітету з питань БПД  розглянули і інші важливі питання, зокрема результати конкурсного відбору адвокатів, які залучатимуться до надання безоплатної правової допомоги. Також було прийнято за основу проект змін до Положення про Комітет БПД. На наступному засіданні планується розглянути проект змін та доповнень до Стандартів оцінювання якості в кримінальному процесі.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування