Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Право на адвокатську діяльність екс-голови РАМК Рафальської зупинено через нелегітимну конференцію

Право на адвокатську діяльність екс-голови РАМК Рафальської зупинено через нелегітимну конференцію

Регіональне адвокатське самоврядування 13:01 Пт 16.02.18 4856 Переглядів Версія для друку

13 лютого дисциплінарна палата КДКА Вінницької області за результатами розгляду дисциплінарної справи стосовно адвоката Інни Рафальської прийняла рішення про притягнення її до дисциплінарної відповідальності. До екс-голови Ради адвокатів м. Києва застосовано дисциплінарне стягнення у виді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на строк на один рік.

Це вже третє дисциплінарне порушення у діяльності колишньої голови РАМК.

Перевірка відомостей про дисциплінарний проступок адвоката Рафальської Інни проводилася за скаргою Ради адвокатів України у відповідності до прийнятого рішення РАУ № 118 від 08.04.2017 року «Про результати розгляду звернення Рафальської І.В. щодо призначення проведення зборів адвокатів міста Києва та Конференції адвокатів міста Києва для обрання делегатів на Звітно-виборний з’їзд адвокатів України 2017 року» та рішення РАУ № 119 «Про результати розгляду звернення Рафальської І.В. щодо внесення інформації до ЄРАУ».

У прийнятих рішеннях вищого органу адвокатського самоврядування констатовано грубе втручання адвоката Рафальської у функціонування законно обраної Ради адвокатів міста Києва, свідоме вчинення дій, які дестабілізують та блокують роботу органу адвокатського самоврядування регіону. Також РАУ зазначил у цих рішеннях про протиправне привласнення повноважень Голови ради міста Києва, використання печатки юридичної особи, а також бланку органу адвокатського самоврядування з боку Інни Рафальської.

Таким чином, проведення 29 квітня 2017 року у приміщенні Колонної Зали Київської міської державної адміністрації зібрання адвокатів та по іменування його із подальшим виготовленням протоколу конференції адвокатів регіону стали підставою для зупинення права на заняття адвокатською діяльністю.

Порушуючи дисциплінарну справу відносно адвоката Рафальської Інни, дисциплінарна палата КДКА встановила, що 16 лютого 2017 року Рафальська І.В. не будучи Головою Ради адвокатів міста Києва за своїм підписом видала громадянці П. свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, тобто порушила вимоги Правил адвокатської етики та не виконала рішення органів адвокатського самоврядуваня, що є обов’язковими до виконання.

Про численні порушення з боку колишнього керівництва Ради адвокатів м. Києва можна прочитати у інфографіці

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування