Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик розповіла про історію створення та становлення української адвокатури

Керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик розповіла про історію створення та становлення української адвокатури

Адвокатура 14:37 Чт 04.01.18 867 Переглядів Версія для друку

29 грудня у ефірі «Українського радіо» керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик розповіла про історію створення та становлення української адвокатури.

Зокрема, йшлося про перші писемні згадки про адвокатуру в Україні та доступ до професії адвоката. Керівник Центру досліджень адвокатури і права розповіла про 7 періодів в історії розвитку української адвокатури, що свідчить про наявність сформованих традицій та багатого досвіду професії.

В ефірі програми Ірина Василик представила нову серію книг, виданих за підтримки Центру досліджень адвокатури і права НААУ. Так, 21 грудня Центр досліджень адвокатури і права при НААУ cпільно з Київським Національним університетом ім. Шевченка презентували два великі дослідження:

- «Адвокати в судочинстві ранньомодерної української держави Гетьманщини» доктора історичних наук  Віктора Брехуненка та кандидата історичних наук Івана Синяка присвячена адвокатам, які зробили внесок в історію української адвокатури того періоду як авторитетні фахівці та реформатори.

- «Церковні адвокати України кінця 17-18 століття у захисті Православної Церкви в умовах російського централізму», написана кандидатом історичних наук, старшим науковим співробітником Світланою Кагамлик, є дослідженням феномену церковної адвокатури 17-18 століття.

Повний випуск радіопрограми за посиланням

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування