Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - "Адвокати-будівничі нації і держави"- настінний календар до Дня адвокатури

"Адвокати-будівничі нації і держави"- настінний календар до Дня адвокатури

Інфо для ЗМІ 15:39 Вт 19.12.17 1750 Переглядів Версія для друку

До Дня адвокатури України  Центр досліджень адвокатури і права при НААУ разом з Радою адвокатів Львівської області підготували настінний календар "Адвокати в державотворенні Західно-Української Народної Республіки".

У вступній статті "Адвокати-будівничі нації і держави" заступник Голови НААУ, РАУ зазначив, що адвокати  Західно-Української Республіки були визнаними фахівцями своєї справи  та свідомо брали на себе відповідальність щодо становлення  української державності. Однак діяльність адвокатів ЗУНР майже не відома сучасникам. Тож Центр досліджень адвокатури і права при НААУ разом із Радою адвокатів Львівської області заповнює цю прогалину наразі у вигляді настінного календаря,який допоможе краще ознайомитись з історією адвокатури. Проект приурочено до 100-річчя утворення ЗУНР, яке відзначатиметься 2018 року. За часи існування незалежної республіки на території Західної України адвокати були авторами низки законопроектів, а також власне очолювали ЗУНР на посадах президента, прем”єр-міністра та міністрів уряду.

Керівник Центру  досліджень адвокатури і права, проректор Вищої школи адвокатури при Національній асоціації адвокатів України Ірина Василик підкреслила, що таким чином, провідна роль української адвокатури в утворенні та державному будівництві ЗУНР залишила свій вагомий слід в історичній пам’яті українського народу, в історії його політичної та правової думки. Наразі ще деякі запроваджені тоді реформи досі є актуальними і в державотворенні сучасної України.

Голова Ради адвокатів Львівської області Богдан Павлишин наголосив, що покоління сучасних молодих адвокатів повинно наслідувати своїх колег, суспільна вага яких ґрунтувалася не тільки на їхній професійній чи політичній діяльності, але й активній участі в громадських справах, роботі українських господарських і культурних товариств, благодійних організацій.

Скачати календар можна  тут

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування