Національна Асоціація Адвокатів України - Реформа адвокатури може перекреслити здобутки самоврядування

Реформа адвокатури може перекреслити здобутки самоврядування

Адвокатура 14:45 Вт 28.11.17 2704 Переглядів Версія для друку

Проект змін до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, розроблений під егідою Ради з питань судової реформи без врахування позиції національної адвокатури несе ризики руйнування системи адвокатського самоврядування.

Так прокоментував перебіг реформи адвокатури заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій для газети “Закон і Бізнес”.

У документі, переконаний Валентин Гвоздій, пропонується фактично зруйнувати самоврядування адвокатів і звести нанівець усі здобутки 5 років ефективної діяльності всієї системи.

Наразі жодних сумнівів, щодо створення та доцільності функціонування НААУ в адвокатів не виникає. НААУ не лише зміцніла інститутуційно, але і отримана міжнародне визнання, приєдналася до International Bar Association, The Council of Bars and Law Societies of Europe, Union Internationele des Avocats та створила 18 представництв за кордоном.

 

17 листопада НААУ відзначила 5-річчя створення та розвитку самостійної, професійної організації проведенням масштабної міжнародної конференції.

 

“За такий термін адвокатській спільноті вдалося побудувати організацію, про яку говорять далеко за межами української держави”, - цитує видання виступ Валентина Гвоздія.

 

Під час виступів адвокати назвали основні успіхи НААУ - створення Єдиного реєстру Адвокатів України, який є унікальною базою достовірних даних про адвокатів; налагоджена робота комітетів при НААУ, система підвищення кваліфікації адвокатів.

 

Надзвичайне значення надається прозорості роботи самоврядних органів. Щороку секретаріат НААУ, РАУ оприлюднює консолідовану фінансову звітність на офіційному сайті НААУ.

Під час конференції був презентований звіт “НААУ: 5 років успіху”, в якому зведено інформацію про основні здобутки української адвокатури та переваги системи адвокатського самоврядування, створеної відповідно до чинного закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Переглянути повний текст публікації можна тут: http://zib.com.ua/ua/130954-reforma_advokaturi_mozhe_perekresliti_zdobutki_samovryaduvan.html

 

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування