Національна Асоціація Адвокатів України - Відбувся національний практикум для адвокатів з оцінювання якості надання БПД

Відбувся національний практикум для адвокатів з оцінювання якості надання БПД

Адвокатура 16:14 Пн 27.11.17 955 Переглядів Версія для друку

25 листопада у Києві відбувся національний практикум для адвокатів з оцінювання якості надання безоплатної правової допомоги. Участь у якому взяли адвокати з 24-х областей України та міста Києва, а також представники регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами БПД, які діють при радах. Захід тривав 2 дні.

Відкрили захід в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Олександр Дроздов, директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома.

Під час першого дня учасники практикуму розробили текст Положення про комісію з якості. адвокатів регіонів.

Зокрема, Олександр Дроздов розповів учасникам про практику Європейського суду з прав людини та про стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Окреслили особливості якостей надання вторинної правової допомоги представники Координаційного центру – начальник управління забезпечення якості правової допомоги Вікторія Мітько та начальник відділу стандартів якості правової допомоги Сергій Дрелінський.

На практикумі адвокати разом із головою Комітету з питань безоплатної правової допомоги НААУ Сергієм Вилковим говорили про роль комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги в підвищенні стандартів надання адвокатами такої допомоги у цивільному та адміністративному процесах.

Про понад 3-річний досвід моніторингу якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги – уроки та плани з удосконалення цієї роботи – розповів Сергій Дрелінський.

На другий день навчального практикуму адвокати активно дискутували над тим, яким має бути оновлене Положення про комісію з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатом БПД та розробили бачення оновленого Положення. Положення про комісію з якості буде запропоноване до розгляду на найближчому засіданні Ради Адвокатів України.

Організатори практикуму : Координаційний центр з надання правової допомоги, Національна асоціація адвокатів України за підтримки Української фундації правової допомоги та Міжнародного фонду "Відродження".

Нагадаємо, 22 вересня Рада адвокатів України схвалила проект Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

 

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування