Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Ірина Сенюта взяла участь у Міжнародному симпозіумі в Німеччині

Адвокатура 18:03 Вт 14.11.17 355 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України Ірина Сенюта та заступник голови Комітету Дмитро Клапатий взяли участь у 1-му Міжнародному симпозіумі «Права людини у сфері охорони здоров’я», який тривав протягом 9-11 листопада 2017 р. у м. Берлін на базі європейського відділення Університету Індіана (США) (Indiana University Europe Gateway), організований спільно з Асоціацією шкіл громадського здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER). Ірина Сенюта була панелістом на першій сесії «Що таке права людини у сфері охорони здоров’я?» і виступила з доповіддю на тему «Академічна мережа з питань прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України», висвітливши питання додипломної та післядипломної освіти як медичної, так і юридичної, функціонування медико-юридичної клініки та журналу «Медичне право», які є важливими інструментами мережування у царині медичного права. Крім того, було розкрито сегмент післядипломного рівня освіти для правників, а саме діяльність Вищої школи адвокатури НААУ та її ініціативу щодо впровадження спеціалізованих тренінгів для адвокатів з медичного права. Дмитро Клапатий виступив з доповіддю як панеліст на сесії «Пацієнти, медичні працівники та держава» з доповіддю на тему «Заходи щодо захисту прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України», висвітливши, з-поміж іншого, створення та особливості функціонування Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. Другого дня симпозіуму Ірина Сенюта була співмодератором секції «ЛГБТ перспективи - права людини у сфері охорони здоров’я та медична допомога трансгендерним людям».

На симпозіумі були присутні учасники з різних країн, що представляють різноманітні інституції та є фахівцями у сфері права, медицини та громадського здоров’я (зокрема, США, Нідерланди, Литва, Польща, Іспанія, Україна, Вірменія, Грузія, Німеччина, Бельгія). Симпозіум мав посприяти академічному мережуванню, започаткуванню нової цікавої співпраці та слугувати захисту прав людини у сфері охорони здоров’я на міжнародному та національному рівнях.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2017 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
ВША;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування