Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Ірина Сенюта взяла участь у Міжнародному симпозіумі в Німеччині | НААУ

Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Ірина Сенюта взяла участь у Міжнародному симпозіумі в Німеччині

Різне
18:03 Вт 14.11.17 1518 Переглядів
Версія для друку

Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України Ірина Сенюта та заступник голови Комітету Дмитро Клапатий взяли участь у 1-му Міжнародному симпозіумі «Права людини у сфері охорони здоров’я», який тривав протягом 9-11 листопада 2017 р. у м. Берлін на базі європейського відділення Університету Індіана (США) (Indiana University Europe Gateway), організований спільно з Асоціацією шкіл громадського здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER). Ірина Сенюта була панелістом на першій сесії «Що таке права людини у сфері охорони здоров’я?» і виступила з доповіддю на тему «Академічна мережа з питань прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України», висвітливши питання додипломної та післядипломної освіти як медичної, так і юридичної, функціонування медико-юридичної клініки та журналу «Медичне право», які є важливими інструментами мережування у царині медичного права. Крім того, було розкрито сегмент післядипломного рівня освіти для правників, а саме діяльність Вищої школи адвокатури НААУ та її ініціативу щодо впровадження спеціалізованих тренінгів для адвокатів з медичного права. Дмитро Клапатий виступив з доповіддю як панеліст на сесії «Пацієнти, медичні працівники та держава» з доповіддю на тему «Заходи щодо захисту прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України», висвітливши, з-поміж іншого, створення та особливості функціонування Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. Другого дня симпозіуму Ірина Сенюта була співмодератором секції «ЛГБТ перспективи - права людини у сфері охорони здоров’я та медична допомога трансгендерним людям».

На симпозіумі були присутні учасники з різних країн, що представляють різноманітні інституції та є фахівцями у сфері права, медицини та громадського здоров’я (зокрема, США, Нідерланди, Литва, Польща, Іспанія, Україна, Вірменія, Грузія, Німеччина, Бельгія). Симпозіум мав посприяти академічному мережуванню, започаткуванню нової цікавої співпраці та слугувати захисту прав людини у сфері охорони здоров’я на міжнародному та національному рівнях.

Популярні новини

Законодавство

За ототожнення адвоката з клієнтом слід штрафувати - проект

Однією із гарантій адвокатської діяльності, закріплених профільним законом, є заборона ототожнення адвоката з клієнтом. Сьогодні фіксуються численні випадки порушення цієї гарантії, що несе загрози функціонуванню інституту адвокатури та розвитку України як правової держави.

13:08 Пт 19.04.24 571

БПД

Нову підставу припинення надання адвокатами БВПД пропонує НААУ

У разі, коли кримінальне провадження зупиняється, також має припинятися і надання безоплатної вторинної правничої допомоги (якщо центр БПД раніше видавав відповідне доручення).

12:14 Пт 19.04.24 522

Анонс

Тиждень трудового права стартує 22 квітня

З 22 по 28 квітня 2024 року Національна асоціація адвокатів України проводить четвертий щорічний тиждень трудового права.

10:11 Пт 19.04.24 575

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1879

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 2465

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 2232

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 3465

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4591

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл