В Португалії обговорили питання співпрації НААУ та Посольства України в Португалії

Адвокатура 11:13 Пт 13.10.17 409 Переглядів Версія для друку

05 жовтня 2017 року директор представництва  Національної асоціації адвокатів України в Португальській Республіці Архіпов Віктор Віталійович відвідав Посольство України у м. Лісабон, Португалія, та зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом України у Португалії  пані Огнівець Іною Василівною та начальником Консульського відділу паном Камарчуком Володимиром Васильовичем.  На зустрічі обговорювалися питання співпраці між Посольством України в Португалії та НААУ, а також питання щодо сприяння наданню правової допомоги громадянам України, які проживають у Португалії, в галузі українського права.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2018 -;
Навчальні продукти для адвокатів;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування