Національна Асоціація Адвокатів України - Загальні збори адвокатів Рівненської області відбудуться 9 вересня

Загальні збори адвокатів Рівненської області відбудуться 9 вересня

Анонси 16:21 Пт 08.09.17 688 Переглядів Версія для друку

Відповідно до протокольних рішень організаційного комітету з проведення звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області (оформлених протоколом № 1 засідання організаційного комітету з проведення звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області від 11 серпня 2017 року) та Рішення Ради адвокатів України № 44 «Про скликання звітно-виборних конференцій адвокатів регіонів, встановлення квот представництва, затвердження порядку висування та обрання делегатів звітно-виборних конференцій адвокатів регіонів та регламенту їх проведення» від 16 лютого 2017 року, рішення Ради адвокатів України № 164 «Про визначення КДКА Рівненської області організаційним комітетом з проведення звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області та внесення змін до Порядку висування та обрання делегатів Звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області, Регламенту Звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області» від 04 серпня 2017 року, організаційний комітет повідомляє:

збори адвокатів у районах та містах Рівненської області відбудуться 9 вересня 2017 року об 11.00 год. за адресами, згідно протоколу №1 та №2 засідання організаційного комітету з проведення звітно-виборної конференції адвокатів Рівненської області від 11 серпня та 23 серпня 2017 року, що додаються.

Реєстрація адвокатів на збори розпочинається о 10.00 год при пред’явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи документа, що посвідчує особу і закінчується о 10 год. 50 хв.

Звітно-виборна конференція адвокатів Рівненської області відбудеться 15 вересня 2017 року об 11.00 год. за адресою: м.Рівне, вул. Соборна, 11 в актовому залі навчального корпусу № 1 Національного університету водного господарства та природокористування.

Перегляд файлу: Лист КДКА Рівненської області та протокол засідання оргкомітету


 
 

Перегляд файлу: Список адвокатів Рівненської області, внесених до ЄРАУ, станом на 11 серпня 2017 року

Перегляд файлу: Протокол №2 засідання оргкомітету

 

 

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування