12 серпня у Маріуполі відбувся семінар для адвокатів

Інфо для ЗМІ 16:07 Нд 20.08.17 187 Переглядів Версія для друку

12 серпня Національна асоціація адвокатів України провела у Маріуполі семінар з підвищення кваліфікації адвокатів. Семінар був присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо.

У семінарі взяли участь адвокати Донецької і Київської області, а також адвокати з міста Києва. Загалом під час семінару були присутні близько 250 осіб.

Усіх присутніх привітав  Голова Ради адвокатів Донецької області Станіслав Башенко. Спікери семінару презентували такі теми, як поновлення на роботі державних службовців, судова практика забезпечення права на захист у кримінальному провадженні, реформування системи примусового виконання рішень в Україні, роз’яснення застосування Правил адвокатської етики. Також були розглянуті  дії захисника при затриманні особи та обранні запобіжного заходу.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2017 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
ВША;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування