Національна Асоціація Адвокатів України - НААУ посилить активність комітетів та закликає адвокатів долучатися до діяльності дорадчих робочих органів НААУ

НААУ посилить активність комітетів та закликає адвокатів долучатися до діяльності дорадчих робочих органів НААУ

Адвокатура 17:00 Пт 30.06.17 944 Переглядів Версія для друку

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій провів координаційну нараду з головами комітетів НААУ. Ганна Боряк, Ганна Колесник, Владислав Ситюк, Віолетта Федчишина, Сергій Вилков та Ірина Васильків представили плани діяльності комітетів та Центру досліджень адвокатури до кінця року.

Як наголосив Валентин Гвоздій, діяльність комітетів має бути направлена на зміцнення інституту адвокатури та власне НААУ як голосу професії, з яким рахуються. Були обговорені плани публічних заходів, інформаційна активність, видавнича діяльність та заходи з підвищення кваліфікації адвокатів, законопроекта робота.

Для посилення ефективності діяльності комітетів НААУ закликає адвокатів долучатися до вже створених робочих органів та ініціювати створення нових комітетів.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування