Розпочався німецько-український форум “Позасудове врегулювання спорів” | НААУ

Розпочався німецько-український форум “Позасудове врегулювання спорів”

Різне
10:30 Чт 22.06.17 973 Переглядів
Версія для друку

НААУ, Комітет з міжнародних зв»язків та Федеральна палата адвокатів Німеччини разом з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва проводять спільний інформаційно-дискусійний захід “Позасудове врегулювання спорів”.

Під час заходу провідні адвокати України та Німеччини представлять особливості застосування позасудового регулювання спорів та судової медіації. Також будуть обговорюватися процедури арбітражу в обох країнах.

Відкриваючи захід, Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова зауважила, що Німеччина надає найбільшу з усіх європейських країн підтримку в реформуванні української адвокатури. Ця співпраця між Національною асоціацією адвокатів України та Федеральною палатою адвокатів Німеччини була закладена в 2014 році і активно розвивається. “З 2014 року наші німецька партнери дуже активно допомагають нам розбудоваувтаи адвокатуру, підвищувати станадрти професїі і вирішувати питання нашого адвокатського самоврядування”, - сказала Лідія Ізовітова.

Підтримку в розвитку такої співпраці надають Німецький фонд міжнародного правового співробітницва, який також залучає фінансову підтримку Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ. Завдяки такій співпраці українські адвокати мають можливість знайомитися з практичним досвідом діяльності німецьких адвокатів.

“Нам хотілося підняти професійний рівнень до рівня європейських стандартів, але зробити це так, щоб нам лекції читали власне адвокати Німеччини”, - зауважила Лідія Ізовітова.

Тематика спільних заходів надзвичайно широка — це і організація самоврядування та зокрема дисциплінарних палат, і система безоплатної правової допомоги, і запровадження страхування адвокатської діяльності, і виключне представництво адвокатів в судах.

Тематика форуму “Позасудове врегулюваня спорів” цікава тими відмінностями, які регулюють процедури медіації в Україні та Німеччині, зокрема і в питанні медіації між адвокатами.

Директор Федеральної палати адвокатів д-р Вероніка Хоррер у вітальному слові назвала співпрацю з українською адвокатурою вдалим прикладом обміну досвідом та запевнила у намірах подальшого розвитку двосторонніх контактів. Завдяки спільним проектам українські адвокати мають можливість запозичити кращі практики другого найбільшого ринку правових послуг в Європі та понад 150-річного досвіду адвокатського самоврядування на регіональному рівні.

Представник Німецького фонду міжнародного правового співробітництва, менеджер проектів Анастасія Модерау також позитивно оцінила розвиток взаємодії української та німецької адвокатур, яка дозволяє залучити велику кількість професіоналів з обох країн до обміну досвідом. “Ми особливо радіємо, що вас обрали на нову каденцію, таким чином, зберігається тяглість і стабільність нашої співпраці”,- сказала пані Модерау, посилаючись на рішення звітно-виборного з”їзду адвокатів України.

Повну пограму заходу можна переглянути за посиланням

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1009

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1518

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1388

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2627

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 3995

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4015

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5660

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4763

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл