Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ захищає професійні та економічні права адвокатів — Валентин Гвоздій

НААУ захищає професійні та економічні права адвокатів — Валентин Гвоздій

Матеріали з'їздів адвокатів України 13:29 Пн 12.06.17 1737 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України надає захист як професійним правам адвокатів, реагуючи на кожний випадок порушень, так і відстоює справедливі економічні та податкові умови ведення адвокатської діяльності.

Про це заявив у своєму виступі на звітно-виборному з”їзді заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

Говорячи про результати роботи самоврядування з 2012 року, він назвав власне створення його інституційної основи, створення Секретаріату НААУ, який забезпечує поточну діяльність асоціації, ефективне ведення Єдиного реєстру адвокатів України, який забезпечує надійність даних про всіх адвокатів України.

Сьогодні ми з вами пройшли черговий історичний етап в розвитку нашої професії. Це важка і відповідальна робота. Ми з вами фактично з нуля створили Національну асоціацію адвокатів. Це дім для всіх нас, і ми повинні його тримати в чистоті та мирі”, - сказав Валентин Гвоздій.

Заступник Голови НААУ також нагадав про численні атаки на адвокатуру, які націлені як на професійні права та гарантії адвокатської діяльності, так і на економічні умови роботи адвокатів.

Мішенню є наші економічні права. Сьогодні ми домоглися того, що з нами має діалог Міністерство фінансів, і я впевнений, що ми переламаємо ситуацію з єдиним соціальним внеском. Ми вже досягли певних успіхів: Мінфін визнав наше право зніматися з обліку, якщо ми хочемо змінити форму адвокатської діяльності. Комітет з правової політики Верховної Ради погодився, що нас дискриміновано, коли не надано такі ж пільги, які мають приватні підприємці”, - доповів Валентин Гвоздій.

9 червня звітно-виборний з”їзд затвердив звіт про діяльність Валентина Гвоздія на посаді заступника Голови НААУ, РАУ та обрав його на другу п”ятирічну каденцію, яка розпочнеться з 17 листопада 2017 року.

Інших кандидатур на посаду заступника Голови НААУ, РАУ з”їздом не пропонувалися.

Дякуємо за фото редакції "Юридичної практики"

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування