Відбулося чергове засідання робочої групи з напрацювання змін до Правил адвокатської етики

Адвокатура 21:55 Ср 17.05.17 596 Переглядів Версія для друку

 

В обговоренні взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова ВКДКА Олександр Дроздов, голова Комітету з питань БПД Сергій Вилков, голова Комітету з міжнародних зв”язків Іван Гречківський, голова секретаріату ВКДКА Віктор Вовнюк, а також керівник секретаріату НААУ Вадим Красник.

В ході засідання було обговорено розділи “Загальні положення” та “Основні принципи адвокатської етики”, новий розділ з робочою назвою “Дотримання норм адвокатської етики при використанні мережі Інтернет”.

Правила адвокатської етики було проаналізовано крізь призму Основних положень про роль адвокатів (прийнятих VIII Конгресом ООН по запобіганню злочинам у серпні 1990 року), Хартії основних принципів європейської адвокатської професії (ухвалених ССВЕ у 2006 році), Рекомендацій Комітету міністрів Ради Європи про свободу професійної діяльності адвокатів (ухвалених у 2000 році), Загального кодексу правил для адвокатів країн європейського співтовариства (прийнятого делегацією 12 країн-учасниць на пленарному засіданні у Стразбурзі у жовтні 1988 року) та Стандартів незалежності юридичної професії Міжнародної асоціації юристів (прийнятих у вересні 1990 року у м. Нью-Йорк).
Зміни до чинної редакції Правил адвокатської етики направлені на подальшу адаптацію документу до міжнародних стандартів, а також на посилення захисту адвокатів та унеможливлення подачі безпідставних скарг з метою тиску на захисників.
Робоча група відкрита до розгляду пропозицій змін та доповнень до Правил адвокатської етики від колег. Кожен адвокат може направити свої пропозиції на електронну пошту НААУ info@unba.org.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2017 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
ВША;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування