Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова ВКДКА Олександр Дроздов взяв участь у конференції "Право на свободу та особисту недоторканість в Україні: перехід до верховенства права"

Голова ВКДКА Олександр Дроздов взяв участь у конференції "Право на свободу та особисту недоторканість в Україні: перехід до верховенства права"

Cудова практика 13:35 Пт 24.03.17 3293 Переглядів Версія для друку

24 березня 2017 року, у Верховному Суді України відбулась міжнародна конференція  "Право на свободу та особисту недоторканість в Україні: перехід до верховенства права".

Захід організовано спільно з Німецьким фондом правового співробітництва та проектом Ради Європи “Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні”, проектом Координатора проектів ОБСЄ в Україні “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”.

Центральною темою конференції - застосування норм кримінального процесуального права відповідно до положень статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, практики Європейського суду з прав людини та рішень Конституційного суду України.

У круглому столі взяли участь судді Європейського суду з прав людини, Верховного суду та вищих спеціалізованих судів, члени Вищої ради правосуддя, комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, представники НАБУ, ГПУ, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Голова ВКДКА, Перший проректор Вищої школи адвокатури Олександр Дроздов в рамках круглого столу мав виступ на тему “Актуальні питання реалізації повноважень захисником у процедурі обмеження права на свободу й особисту недоторканність”.

 

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування