Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Затриманий НАБУ та МВС 26 січня не є адвокатом - роз”яснення

Затриманий НАБУ та МВС 26 січня не є адвокатом - роз”яснення

Інфо для ЗМІ 11:32 Пт 27.01.17 2532 Переглядів Версія для друку

26 січня на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ було повідомлено про те, що працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції спільно з НАБУ затримали суддю Солом'янського суду міста Києва та директора адвокатського бюро (посередник) при отриманні хабара у розмірі 22 тисячі доларів США.

Повідомляємо, що особа, про яку йдеться — Віталій Холоденко — не є адвокатом і дані про нього відсутні в Єдиному реєстрі адвокатів. Компанія, яку він очолює — ТОВ Адвокатське бюро “ПМ і Компанія” — не є адвокатським бюро. Дане товариство обмеженою відповідальністю використовує поняття адвокатське бюро у своїй власній назві, але не має статусу адвокатського бюро відповідно до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

НААУ звернеться до Міністерства юстиції з ініціативою заборонити використання слова адвокат, адвокатське об”єднання та адвокатське бюро у назвах юридичних осіб, які не мають такого законного статусу.

Відповідно до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, адвокатське бюро є юридичною особою, створеною одним адвокатом, і діє на підставі статуту. Найменування адвокатського бюро повинно включати прізвище адвоката, який його створив.

Адвокатське об’єднання є юридичною особою, створеною шляхом об’єднання двох або більше адвокатів (учасників), і діє на підставі статуту.

Державна реєстрація адвокатського об’єднання та адвокатського бюро здійснюється в порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", з урахуванням особливостей, передбачених Законом “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

 

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування