Національна Асоціація Адвокатів України - “Основи кримінального процесу або сенсаційний сюжет без помилок” (ІНФОГРАФІКА)

“Основи кримінального процесу або сенсаційний сюжет без помилок” (ІНФОГРАФІКА)

Інфо для ЗМІ 11:17 Вт 18.10.16 1379 Переглядів Версія для друку

Відомий адвокат Євген Солодко провів тренінг для журналістів на тему: “Основи кримінального процесу або сенсаційний сюжет без помилок”.

Ідея тренінгу полягала в тому, щоб пояснити основні поняття кримінального процесу та термінологічні розрізнення, ігнорування яких приводить до хибних інтепретацій чи створення сенсацій з очевидних речей.

“Ми живемо у новинах із залу суду, кримінальні процеси в тренді. ЗМІ багато пишуть про ті моменти, які регулюються кримінальним законодавством. На жаль, не завжди понятійний апарат адвокатів та прокурорів збігається з тією риторикою, яку використовують журналісти”, - сказав на початку тренінга Євген Солодко. Він закликав журналістів бути більш прискіпливими та уважними до повідомлень, які вони отримують від прес-служб правоохоронних органів, і вимагати повної і точної інформації.

Під час тригодинного тренінгу були пояснені основні поняття Кримінального кодексу — кримінальне правопорушення, кримінальне провадження та його реєстація в ЄРДР, підслідність, процесуальні дії на стадії досудового розслідування, докази та їхні джерела, порядок затримання та види заходів забезпечення кримінального провадження.

Також були пояснені етапи судового провадження та процедура судового розгляду.

ІНФОГРАФІКА

 

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування