Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 10 кроків від ідеї до бізнес-концепції нового юридичного продукту

Семінар

До початку трансляції:

10 кроків від ідеї до бізнес-концепції нового юридичного продукту

19:00 Чт 21.02.19
м. Київ, Борисоглібська, 3
Доповідачі: Дмитро Форемний — співзасновник пітч-мітапу Legal Startup Crash Test та українського руху інноваторів у праві Kyiv Legal Hackers
Організатор: NextGen

Молодіжний комітет UNBA NextGen проводить черговий семінар з тематики Legal Tech. 21 лютого 2-годинний курс "10 кроків від ідеї до бізнес-концепції нового юридичного продукту"
прочитає Дмитро Форемний — представник Голландського legaltech бізнес-акселератора та дослідницької фундації HiiL (Гаазький інститут інновацій у праві, Нідерланди). В минулому - юрист з досвідом роботи в міжнародних компаніях в Україні та Нідерландах. Співзасновник пітч-мітапу Legal Startup Crash Test та українського руху інноваторів у праві Kyiv Legal Hackers.

За допомогою "економної" стартап методології на практиці будуть продемонстровані 10 кроків від вашої ідеї до бізнес-концепції нового юридичного продукту.

????Курс зацікавить вас курс якщо:
— у вас є не реалізована ідея для розвитку свого юридичного бізнесу
— ви хочете запропонувати створити новий продукт партнерам юр. фірми
— вам цікаві інновації та нові підходи в праві

????Воркшоп передбачає, що відвідувачі будуть відразу працювати над своїми ідеями, тому рекомендовано мати з собою ноутбук.
Після воркшопу ви зможете оцінити цільову аудиторію потенційного продукту, його ринок, перспективи ідеї стати продуктом. Ви також зможете більш обгрунтовано оцінити яку концепцію варто розвивати, а на яку краще не витрачати часу.

????Кожен слухач отримає сертифікат, а адвокати — 2 залікових бали
Оплатити участь у семінарі можна за посиланням

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування