Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Практикум для адвокатів з сімейного права

Семінар

До початку трансляції:

Практикум для адвокатів з сімейного права

18:00 Вт 23.10.18
м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх
Доповідачі: Гаро Ганна Олександрівна, Простибоженко Олег Сергійович, Савицька Світлана Леонідівна, Ющак Анна Володимирівна
Організатор: Вища школа адвокатури

Причини відвідати цей курс:

Залікові бали Кожен слухач отримає сертифікат, а адвокати - 2 залікових бали.

Орієнтованість на новітність підходів Враховуючи динамічність змін у сімейному законодавстві та судовій практиці, Ви отримаєте можливість здобути знання про перспективи застосування нових підходів до вирішення сімейних спорів.

Зручний час: наприкінці дня у будні Ви зможете легко знайти віконце у своєму розкладі, не відволікаючись від важливих справ.

Обмін практичним досвідом На курсі Ви зможете наживо поспілкуватися з професіоналами своєї справи, людьми, які багато років збирали реальний досвід і саме зараз готові поділитися своїми знаннями у вирішенні конкретних справ з сімейних правовідносин.

Практична спрямованість отриманих знань Ми не будемо говорити про положення законодавства, а будемо вивчати правозастосовну практику та навчимося критично оцінювати існуючі підходи.

Кожен слухач отримає сертифікат, а адвокати - 2 залікових бали.

Детальна інформація за посиланням: http://www.hsa.org.ua/simejnyj-spir-strategiya-i-taktyka-peremogy-promo-majster-klas/

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування