Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Навчальний курс "100 правових норм про уникнення кримінальної відповідальності"

Різне

До початку трансляції:

Навчальний курс "100 правових норм про уникнення кримінальної відповідальності"

17:00 Пн 24.09.18
м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх
Доповідачі: Горох Олексій Петрович
Організатор: Вища школа адвокатури

Спікером курсу виступить Горох Олексій Петрович – адвокат з 10-ти річним досвідом, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат юридичних наук, доцент.

На курсі Ви отримаєте знання про:

1.  розуміння системи правових норм про уникнення кримінальної відповідальності;

2.  розумінню етапів реалізації норм про уникнення кримінальної відповідальності на різних етапах кримінального провадження;

3.  прикладним аспектам застосування норм про уникнення кримінальної відповідальності на різних етапах кримінального провадження.

Кожен слухач отримає сертифікат, а адвокати - 2 залікових бали.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://www.hsa.org.ua/100-pravovyh-norm-pro-unyknennya-kryminalnoyi-vidpovidalnosti/

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування