Семінар

До початку трансляції:

Захист права інтелектуальної власності в Україні

9:00 Сб 24.02.18
м. Київ, готель “Раціотель” (вул. Ямська, 52, м. Палац Україна)
Доповідачі: Потоцький Микола Юрійович
Організатор: Вища школа адвокатури

Вища школа адвокатури повідомляє про проведення 24-25 лютого в м.Києві дводенного семінару з права інтелектуальної власності"Захист права інтелектуальної власності в Україні"

Після закінчення семінару адвокати отримають сертифікати про підвищення кваліфікації та 12 залікових балів!

Викладач дводенного курсу:  Потоцький Микола Юрійович -доктор юридичних наук, адвокат, начальник відділу сприяння захисту прав ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), член Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. З 2003 року працює в державній системі правової охорони інтелектуальної власності. Експерт в галузі інтелектуального права.

Під час курсу слухачі зможуть дізнатися про :

-встановлювати вид порушення права;

-визначати відповідальність за порушення прав;


-встановлювати категорію спору;


-оцінювати перспективи захисту прав;


-визначити підвідомчість/підсудність справи;


-формувати доказову базу, підготовлювати заяву про забезпечення доказів/позову;


-правильно визначити підстави визнання недійсними (дострокового припинення) прав;


-формувати інформаційні запити для отримання інформації з Державних реєстрів охоронних документів на об’єкти інтелектуальної власності, інформаційних баз даних та довідково-інформаційних систем;


-враховувати особливості права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг (торговельні марки), комерційні (фірмові) найменування, промислові зразки, винаходи і корисні моделі, об’єкти авторського права;


-застосовувати адміністративний порядок захисту прав інтелектуальної власності, складати заперечення та заяви до Апеляційної палати Мінекономрозвитку, оскаржувати їх, складати заяви до Державної фіскальної служби України.

Причини відвідати цей курс:

Практична спрямованість курсу

Програма курсу відзначається практичною спрямованістю, завдяки чому слухачі на прикладах діяльності Апеляційної палати Мінекономрозвитку та судової практики, набудуть практичні знання з питань охорони і захисту права інтелектуальної власності і зможуть реалізувати всі здобуті навички на практиці. А також слухачі отримають 12 залікових балів після проходження курсу!

Враховано неузгодженість законодавства України у цій сфері

Курс розроблено з рахуванням неузгодженості законодавства України у цій сфері (Угода про асоціацію, Цивільне та Господарське право, спеціальні закони та підзаконні акти), завдяки чому слухачі набудуть системні знання, які дозволять їм застосовувати правильну норму законодавства до спірних правовідносин.

Не потрібно мати спеціальну освіту у сфері інтелектуальної власності

Курс розраховано для слухачів, які не мають спеціальної освіти у сфері інтелектуальної власності та охоплює ключові теми, надасть знання щодо алгоритму захисту прав у цій сфері.

Ви отримаєте всі інформаційні матеріали

Програма курсу містить інформаційні матеріали: перелік основних нормативно-правових актів, узагальнення практики застосування законодавства судовими органами, відомості про державну систему правової охорони інтелектуальної власності, рекомендовану літературу, посилання на інформаційні ресурси. Завдяки цьому, слухач отримає звід інформаційних джерел у сфері інтелектуальної власності.

Новітні знання у сфері інтелектуальної власності

Курс розроблено з урахуванням реформи державного управління у цій сфері, положень Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, проекту Закону «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» (№ 6232). Отже слухачі отримають новітні знання у сфері інтелектуальної власності.

 

Для реєстрації на курс  переходьте на сайт або звертайтесь за телефоном (044) 390 02 82

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування