Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокатська майстерність у цивільних справах

Семінар

До початку трансляції:

Адвокатська майстерність у цивільних справах

9:00 Сб 24.02.18
м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 1-А, “Exit Games” (м. Шулявська)
Доповідачі: Боряк Ганна Леонідівна
Організатор: Вища школа адвокатури

Вища школа адвокатури повідомляє про проведення 24 лютого в м.Києві семінару з цивільного права"Адвокатська майстерність у цивільних справах"

Після закінчення семінару адвокати отримають сертифікати про підвищення кваліфікації та 6 залікових балів!

Викладач дводенного курсу: Боряк Ганна Леонідівна -адвокат та засновник компанії “Боряк і партнери”. З 1995 р. почала адвокатську діяльність. Приймала участь у резонансних справах, представляла інтереси у судах відомих політиків та громадських діячів. Має нагороди, експерт в галузі цивільного права.

У ході семінару слухачі отримають загальні та спеціальні знання про адвокатську майстерність  у цивільних справах, а також навчаться застосовувати ці знання на практиці.

Під час курсу слухачі зможуть дізнатися про:

- формулювання процесуальних документів;
- психологію взаємовідносин з клієнтом;
- психологію судового процесу.

 

Причини відвідати цей курс:

 

Вищий рівень майстерності

Курс буде проводити адвокат з великим досвідом у цій галузі. Усі лекціїї та практичні заняття побудовані на реальному досвіді. У слухачів буде можливість побачити на практиці як працює професіонал та з якими питаннями може зіткнутися адвокат у своїй діяльності.

Підвищення каліфікації у цивільному праві

Після проходження курсу Ви підвищите свою кваліфікацію як адвокат, дізнаєтесь тонкощі цієї галузі і правила формування документів цивільного права, а також Ви отримаєте 6 залікових балів після проходження курсу!

Навички адвокатської майстерності

Під час курсу Ви отримаєте знання з адвокатської майстерності в суді, дізнаєтесь про психологічну складову судового процесу.

Практична спрямованість курсу

Програма курсу відзначається практичною спрямованістю, завдяки чому слухач на прикладах діяльності та досвіду адвоката зможе реалізувати всі здобуті навички на практиці. Також в якості бонусу слухач отримає індивідуальні рекомендації щодо своїх справ.

Ви отримаєте усі інформаційні матеріали

Програма курсу містить інформаційні матеріали (таблиці, презентації), основані на практичному досвіді адвоката. Всі матеріали будуть надані слухачам курсу.

 

 

Для реєстрації на курс  переходьте на сайт або звертайтесь за телефоном (044) 390 02 82

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування